wtorek, 11 stycznia 2011

Musicie to mieć!!! O wiankach...

Odkryłam ostatnio fantastyczny blog i osobę ,która dzieli się swoją wiedzą i pasją ze wszystkimi wokół.Jest nią kakachna!

zdjęcie zapożyczone z blogu kakachny(mam nadzieję ,że nie będzie miała mi za złe) To jeden z jej cudnych wianków.Kakachna robi przecudnej urody wianki na każdą okazję.Sprzedaje je między innymi w Pakamerze.Tam właśnie zachwycałam się tymi pracami nie znając jej bloga.
Dla zabawy wzięłam udział w konkursie na blog roku i przeglądając inne osoby z kategorii:moje zainteresowania i pasje,wpadłam z ciekawości na blog : Świat wianków Tulki.

Właśnie od wczoraj jest do nabycia E-book napisany przez kakachnę .Wspaniały poradnik o tym jak od podstaw robić wianki.Ja już zakupiłam i przeczytałam,mogę polecić z czystym sumieniem!
Ogrom rad i wskazówek zaczynając od potrzebnych narzędzi,po materiały i wykonanie.Zdjęcia szczegółowo pokazują krok po kroku jak takie cuda stworzyć.I jeszcze jak na tym zarobić:))

Polecam i zapraszam na blog,tam jest napisane wszystko.

6 komentarzy:

Agnieszka Arnold pisze...

Wianek bajkowy... biegnę w odwiedziny i po ebook:)

Kachna pisze...

Bardzo, bardzo dziękuję Gosiu za wsparcie..:))
Ogromnie się cieszę,że są wśród Was pokrewne mi duszyczki i mój e-book okaże się Wam przydatny :)Jest to dla mnie naprawdę niezwykle ważne.

lejdik pisze...

Oglądałam już pracę Tuli bodaj w listopadzie, póżniej mi gdzieś umknęło, a dzisiaj no szCenka opada!!!Super Gosiu, że przypomniałaś mi o Jej blogu, lecę oglądać i podziwiać:))

Sunsette pisze...

Dzięki za namiary na blog wiankowy - własnie przeglądam i się zachwycam! Rzeczywiście piękne wianki i świetnie pokazane, jak się je robi:)
Pozdrówka:)

Magiczna prezystań... pisze...

Super Gosiu że dałaś nam namiary na tak super osóbkę ciesze sie bo bardzo kiedyś tego szukałam idę szybciutko zamówić :)pozdrawiam Cie

plastelle pisze...

Gosiu Twoje mikołaje w sklepiku są CUDNE!!!!!
pozdrawiam :-)