poniedziałek, 8 czerwca 2009

Kto pomoże?

Zmartwiłam się bo nie mogę wysłać komentarza na własnym blogu.Co jest grane,czy ktoś wie?Może coś muszę zmienić w ustawieniach.?A myślałam,że blogger nie będzie mi płatał takich figli.


....Dziękuję ci Ewo za szybką pomoc,ale jak widzisz nadal mi się komentarze nie wysyłają.Kombinowałam na różne sposoby i nic,pokazuje mi się błąd na stronie i lipa....:(
Boję się,że znowu będę musiała zmienić miejsce bloga:(

12 komentarzy:

Ewa pisze...

Ja się loguję potem daję pokaż blog , a następnie wchodzę w dany post i komentarze i daję komentarz.
Wszystko robię z poziomu wyświetlonego bloga gdy pokazują się takie znaczki edycji.

Jolinka pisze...

Może sprawdź w ustawienia/komentarze/kto może komentować?..ja mam zaznaczone każdy i nie mam problemu z pisaniem komentarzy, które zresztą dodaję bezpośrednio pod postem, oczywiście muszę być zalogowana:)
Pozdrawiam serdecznie:)

Ewa pisze...

Nie poddawaj się.
Wierzę że ci się uda.

gosiulaart pisze...

Próba wpisu.

gosiulaart pisze...

Udało sie,supr!

Jolinka pisze...

Jak już trochę posiedzisz na bloggerze, to zobaczysz że wszystko tu jest proste:0
Jeszcze mała sugestia, popraw format daty: ustawienia/formatowanie/strefa czasowa/GMT+1Warszawa

gosiulaart pisze...

Jolinko dzięki za radę,właśnie miałam zmieniać te czas,tylko dokładnie nie wiedziałam jak ustawić.Dziwne to trochę z tymi komentarzami,bo odkryłam,że nie mogę pisać komentarzy tam gdzie na blogach jest ustawienie komentarza pod postem,tak jak u mnie było.Wystarczyło zmienić ustawienie na całą stronę i jest ok.Można wtedy wpisać konkretnie użytkownika i hasło.Na innych blogach o takim ustawieniu komentarzy nie mam problemu z wpisem.

Jolinka pisze...

To bardzo dziwne...ja mam ustawione komentarze pod postem i normalnie piszę, zarówno u siebie jak i na innych blogach z takim ustawieniem.

gosiulaart pisze...

Jolinko wpadłam na twój blog i bardzo się ucieszyłam jak zobaczyłam te cudowności.Już kiedyś byłam na twoim blogu ,serducha powalające i zazdroszczę witraży.Niestety komentarza nie udało mi się zamieścić.
Ewo nie przypuszczałam,że mam przyjemność z Moim Anieliskiem,bardzo mi miło.Też nie mogłam u ciebie komentować,bo jak pisałam ustawienie komentarzy pod postem masz.Dziwne to ,nie wiem o co chodzi.Szkoda,że nie mogę ale będę obserwować.Pozdrawiam

Ewa pisze...

Cieszę się że mnie poznałaś.
Ja cały czas śledzę Twoje poczynania na blogach. Wspaniale malujesz.
Do bloggera się przyzwyczaisz i to szybko , ja też z początku myślałam ,że tutaj trudniej.
Teraz sądzę, że blogger jest bardzo praktyczny i wygodny i zawiera się tutaj więcej znajomości. Np. tutaj poznałam Jolinkę i też się zachwyciłam jej pracami.
Pozdrawiam i czekam na dalsze wpisy.

Jolinka pisze...

Dzięki , kochane jesteście:)
Gosiu znałam i podziwiałam Twoje prace na forum RiO i jak znalazłam Twojego bloga, od razu dodałam do ulubionych:)Jeśli będziesz miała ochotę, możesz już komentować, specjalnie zmieniłam ustawienia na takie jak u Ciebie:)))
Ewo, Twoich cudnych aniołków dotąd nie widziałam, dopiero teraz zajrzałam na Twój blog i zaraz go dodam Twojego do moich ulubionych:))))

gosiulaart pisze...

Dzięki Jolinko za zmianę komentarzy,już mogę u ciebie pisać,super!