piątek, 2 października 2009

Wyróżnienia
Parę dni temu dostałam 2 wyróżnienia od Jolinki:i Bestyjeczki:


.Jest mi niezmiernie miło i strasznie się cieszę ,że mój skromny blog został tak doceniony!!! Czytając wasze wypowiedzi i komentarze ,człowiek zaczyna inaczej o sobie myśleć i bardziej wierzyć w siebie i swoją pracę.Dziękuję wam bardzo mocno!!!

Dzięki takim wspaniałym ludziom z pasją,którzy rozumieją się prawie bez słów ,chce się żyć i tworzyć na przekór wszystkiemu..

Jolinko i Bestyjeczko:jeszcze raz wielkie dzięki!! Często zaglądam do was i podziwiam,choć nie komentuję z przyczyn technicznych,których jeszcze nie zgłębiłam:(
Wyróżnienia chciałam przekazać: Plastelle,bardzo kreatywnej,utalentowanej i przemiłej osóbce,która jest niesamowicie dokładna i precyzyjna(tego wszystkiego zazdroszczę)

http://http//galeriaplastelle.blogspot.com/

i Ani,za niesamowicie inspirujące techniki,które stosuje w swoich cudnych,dopracowanych do perfekcji pracach
http://http://annakorszewska.blogspot.com/

4 komentarze:

Ludkasz pisze...

Gratuluję Ci bardzo serdecznie:-)

gosiulaart pisze...

Ludka dziękuję ślicznie.Zaglądam czasem na twój blog i widzę jak się rozkręcasz,super!Ostatnio nawet pisałam na forum AD,ale jak pech to pech,wcięło mi posta i już.Tyle się rozpisałam,że nie chciało mi się od nowa.Kiedyś też tak miałam i już się zdenerwowałam na maxa.Jak sie robi wszystko w biegu to tak bywa.Pozdrawiam

Atelier Konstancja pisze...

Bardzo, ale to bardzo Ci gratuluję wyróznień. Zasługa w tym Twoja jest pełna.

Elle pisze...

Gratuluję wyróznień :)
Pozdrawiam