poniedziałek, 6 lipca 2009

Konkurs a'la Tim

Na Craftowo można głosować na wyzwanie a'la Tim.

Nigdy nie miałam do czynienia z tym twórcą ani ze stylem grunge.Nigdy nie scrapowałam i nie posiadam żadnych wspaniałych papierów,tuszów,ćwieków czy czego tam jeszcze.Ale coraz bardziej mnie ciągną te niebanalne techniki.Postanowiłam więc wziąść udział w konkursie i powstała taka oto praca.


Najpierw wymyśliłam komódkę z kartonu na wzór mojej babcinej,która stoi u mnie w domu.Trochę się nawycinałam ale materiał świetny na różne takie bazy do malowania czy obklejania.Zebrało mi się na wspominki,więc moja babcia już nieżyjąca była inspiracją do tej pracy.Trochę było zmian w trakcie przyklejania,dopasowywania różnych elementów.Wyciągnęłam parę rzeczy ze strychu,z babcinych szufladek i męża szafki.


Jakoś skleciłam moją komódkę wspomnień i nadałam jej tytuł:,, Spotkanie,,


Możecie obejrzeć ją tutaj a na głosowanie zapraszam na http://craftowo.blogspot.com/ Dziękuję wszystkim za dotychczas oddane głosy,jest mi niezmiernie,niezmiernie miło!

7 komentarzy:

tymonsyl pisze...

Świetna jest ta Twoja komódka! Mój głos w konkursie masz:) Pozdrawiam!

gosiulaart pisze...

Tymonstyl,bardzo ci dziękuję za miłe słowa i głos!Pozdrawiam również i witam na moim nowym blogu:)

plastelle pisze...

Gosiu śliczna ta mini-komoda i serduszka solne też są pełne uroku
pozdrawiam Elwira:-)

gosiulaart pisze...

Witaj Elwira,wielkie dzięki za komentarz.Nadrobię niedługo zaległości na poczcie.:)

Atelier Konstancja pisze...

Nie napiszę że komoda śliczna, nie mogę też napisać że ładna. TWoja komoda jest czymś wyjatkowym, przemyślanym i dopracowanym. Nie jestem fanka scrapów ale niektóre tak jak Twoja praca wywieraja na mnie ogromne wrazena estetyczne. To jest praca która głeboko zapadła mi w serce. Szkoda ze tak daleko mieszkasz. Blog zobaczyłam cały i gratuluję siebie i swojego stylu.
Pozdrawiam

gosiulaart pisze...

Konstancja witam na blogu:)
Bardzo ci dziękuję za tak pochlebne słowa na temat komódki.mnie scrapboking taki tradycyjny też bardzo nie pociąga,ale te wszystkie materiały i techniki bardzooo!I chciałam je wykorzystać do takich właśnie prac jak komódka czy inne małe ,,instalacje,,.Byłam na twoim blogu i od razu dodałam do ulubionych.Tylko komentować znowu nie mogę bo masz koment pod postem,a ja coś mam z tym problem.jak jest na całej stronie to problemu nie ma,dziwne:(
Strasznie mi się podobają twoje ikony i biżu też oryginalne.A konserwacja jest mi bardzo bliska bo nawet mam specjalizację,tylko w czasach liceum i niewiele praktykowałam.Ale zawsze mnie to pociągało.A w Łodzi kiedyś byłam i nie jest tak daleko,bo ja z mazowieckiego jestem:)Pozdrawiam

Peninia pisze...

komódka jest poprostu rewelacyjna...jest pod wrażeniem.
Masz mój głos :)pozdrawiam wakacyjnie:)