piątek, 27 listopada 2009

Zaległości

Jak widać w tyle jestem bardzo.Remont odizolował mnie od kompa,do tego ważne decyzje podjęte i praca wre.A u was tyle nowych cudowności,że nie nadążam wszystkiego obejrzeć.Świątecznie się robi na blogach,aż miło!

W tym natłoku spotkała mnie kolejna niespodzianka od:ach 1974i zaległe od plastelle:


Powinnam wklejać fotki pomiędzy ,,wierszami,,ale jeszcze do tego nie doszłam.Podpowie mi ktoś jak to zrobić,bo trochę te moje wpisy mnie denerwują:(

Więc gorące podziękowania za wyróżnienia ślę!! Tak się zawsze zastanawiam,za co ja je dostałam.Ostatnio tak jakoś się obijam,nic konkretnego nie pokazuję,nie mówiąc już o złotych myślach na blogu. Jakieś poetyckie stany prześladowały mnie w szkole średniej,wraz z pierwszymi miłostkami... Ale wszystko dawno się skończyło,choć pamiętniki mam do dziś,typu:Kalendarz szalonego małolata.....cha,cha. Ale ja walnięta byłam,ktoś z was prowadził coś takiego?

Odbiegam od tematu wyróżnień.Miałam przekazać 10 blogom,ale przekazuję wszystkim,których obserwuję,bo jeśli kogoś dodaję do ulubionych to z konkretnych przyczyn.Osoby te mnie niezmiernie inspirują i każda z nich daje do myślenia.

Jeśli kogoś nie mam w obserwowanych to są 3 przyczyny:

-mają bloga na bloxie i nijak nie mogę go dodać

-z braku czasu,mam mnóstwo jeszcze blogów nie wpisanych ,choć znajdujących się na moim kompie

- z braku inspirujących mnie treści

Ze względu na moje problemy z komentowaniem u wielu osób(nie mogę tego robić,jeśli mają komentarze ustawione pod postem),nie wybrałam tych 10 blogów.


To tyle o wyróżnieniach.A na fotkach parę spraw,którymi się ostatnio zajmowałam.Mała metamorfoza babcinej komódki będzie,dekoracje dla dzieci i małe zakupki.Czyli podusia i komplecik kawowy(tanie jak barsz,ale bardzo mi się podobały) Po ukończeniu moich planów:czyli mebelka i dziecięcych tworów pokażę więcej .
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających:)
PS.Czy ktoś będzie dziś odczyniał uroki? Lanie wosku i inne gusła?

5 komentarzy:

Elle pisze...

Witaj po długiej przerwie :)

Gratuluję wyróżnień, podziwiam prace (zaintrygowały mnie te białe, przecierane przedmioty.. - co to takiego?) i pozdrawiam :)

PS. Jak wstawisz fotki do posta, to potem trzeba każde skopiować (klikając na nie prawym klawiszem myszki - jest opcja KOPIUJ) i wkleić w pożądane miejsce (klikając w dane miejsce prawym klawiszem - opcja WKLEJ). Powodzenia :)

Małgosiaart pisze...

Gratuluję wyróżnienia i przy okazji dziękuję;) Ten "mcqeen"? też malowany? No boski.

gosiulaart pisze...

Elle dziękuję ci za dobre rady! Te przecierane przedmioty to elementy starej komódki,czy też bieliźniarki po babci.Jestem w trakcie małej metamorfozy:)
Małgosia:dziękuję:)
Autko też malowane i wycinane przeze mnie z płyty mdf.Wkrótce pokażę w całości.

Ludkasz pisze...

Gratuluję wyróżnień
Wszystkie Twoje prace są zawsze piękne:)

iwi_ka pisze...

Gratuluję wyróżnień i zapraszam po kolejne :))